שנה של צבע

גם השנה אנו ממשיכים לפתח בשיתוף אתכם, אדריכלים ומעצבים, כלים שיסייעו לכם להביא לידי ביטוי את הייחודיות היצירתית שלכם

ShanaTova2013_2

 

"אנו בנירלט מאמינים שמגמות עיצוביות מקבלות את צביונן ופרשנותן הייחודית על ידי העוסקים במלאכה, ושמחים ליצור דיאלוג שישרת אתכם, אדריכלים ומעצבים, במימוש החזון שלכם", אומרת שיר זכאי, סמנכ"לית השיווק והפיתוח העסקי של נירלט.

 

במהלך השנה החולפת המשכנו בפיתוחם של מוצרים ושירותים, תוך תקשורת הדוקה עם הקהילה המקצועית בארץ. בקטגוריית המוצרים הושקו סדרות חדשות שנותנות מענה רחב למגוון יישומים, החל באפקטים דקורטיביים כמו סהרה BRUSH ואפקט הקטיפה ועד לסדרת הנירוקריל EXTRA הפופולרית.

 

כמו כן חשפנו את קולקציית הגוונים לשנת 2013/14 – אוצרות טבע, שמתכתבת עם הטרנדים והמגמות החמות בעולם העיצוב. בקולקציה זו נעשה שימוש במניפת Color Is במטרה להנגיש את הגוונים בהתאם למגמות של סצנת העיצוב בארץ ובעולם.

 

המשכנו בפעילות להרחבת והעשרת ארגז הכלים המקצועי שלכם, מתוך הבנה שעיקר הפעילות היום מתרחשת במרחב הווירטואלי. אתר האדריכלים של נירלט מכיל יישומים שנועדו לשפר את תהליך העבודה, כמו מניפת הצבעים, מחשבון הכמויות ובקרוב גם תיקיית הגוונים, שניתנים להורדה ולהוספה אל תכנית העבודה שלכם.

 

בפינטרסט, בפייסבוק ובמגזין ההשראה שלנו תוכלו להיות מעודכנים בחידושי עולם העיצוב ולהיחשף למגמות ולטרנדים המובילים בעולם.

 

נוסף על כך, השקנו השנה אתר I LOVE DESIGN, לרווחת קהילת המעצבים והאדריכלים של ישראל, המאפשר לכם לפתוח אתר מקצועי מעוצב ברגע ולחשוף אתכם לקהל לקוחות פוטנציאלי ברשת, כשאנו מספקים תמיכה שוטפת בהקמתו ובתפעולו.

 

רצינו להודות לכם על שותפות פורייה ולאחל לכם שנה נפלאה של צבע, יצירה והשראה.

 

חג שמח וצבעוני מנירלט!

פורסם בתאריך: רביעי 28.8.2013
שליחה
הדפסה
pin it