פרופיל של מניפה

חדש מנירלט: סדרת מניפות לצבעי אלומיניום ומתכות ב-64 גוונים. כל מה שרציתם לדעת על המניפה המתכתית ועל שילובה הנכון בחלל

לא מחביאים את המתכת. נגיעה של הצבע הנכון והמתכת הקרירה הופכת לפרט עיצובי מרשים

למתכות חומריוּת מזוהה שמתקשרת עם קור ותעשייתיות. לא פעם אנו מנסים להצניע אלמנטים מתכתיים מחשש שלא ישתלבו בסגנון העיצוב ויפגעו בחמימות החלל, אך נגיעה של צבע נכון יכולה להפוך את המתכת הקרירה לתכשיט של ממש. סדרת המניפות החדשה מאפשרת תכנון צבע מלא, הכולל גם את מרכיבי האלומיניום והמתכת בחלל.

 

הגוונים שמציעה סדרת המניפות לצבעי אלומיניום ומתכות נבחרו בקפידה בעזרת אדריכלים מהקהילה המקצועית בארץ ומתוך שיתוף פעולה עם מחלקת הפיתוח של אקזו נובל, חברת הצבע הגדולה בעולם. הצבעים תואמים את המגמות והטרנדים בזירת האדריכלות העולמית ונותנים מענה למגוון סגנונות עיצוב, מאורבני-מודרני ועד לכפרי וחמים. ההשראות לקוחות ברובן מעולם הטבע, והצבעים מתחלקים לקבוצות הבאות:

 

סדרת הלבנים – משדרת ניקיון ואלגנטיות ומתאימה במיוחד לאקלים הים-תיכוני. כוללת בנוסף ללבן צח גם גוני לבן עם נגיעות של אפור, שמנת, פודרה ומוקה, במגוון טקסטורות וגימורים.

 

סדרת הטבעיים – מייצגת את מגמת החזרה לטבע, ומציעה גוני חלודה מתכתיים שפותחו במיוחד למניפה. לגוונים ניחוח מקומי, והם משתלבים נהדר עם טייחים וציפויים בגוני חול, חאקי ומוקה.

 

סדרת הכסופים/אפורים – ליצירת מראה אורבני-מודרני-נקי. נכללים בה אפורים קרים וחמים בטקסטורה חלקה או מגורענת ובמגוון סוגי ברק.

 

סדרת הכחולים/ירוקים – קבוצת הגוונים שמזוהה בדרך כלל עם מבני ציבור ומתקני בית ספר מתאימה בהחלט גם לשילוב בבנייה פרטית בסגנון יווני כפרי, למשל בשילוב של פרופילים כחולים עם ציפויים בגוון לבן בוהק או בהשראת דרום איטליה, או שילוב של אלמנטים בגוני ירוק מעושן עם טייחים בגוני חיטה וחול.

 

סדרת הצבעוניים – גוונים עזים שנבחרו בהשראת מגמת ה-Color Block בעיצוב – שילוב של צבעים קונטרסטיים במשטחים גדולים. גוני הסדרה יתאימו גם למתקני ילדים ולמתקני חוץ.

 

במניפה שלוש סדרות של צבעים: צבעי פוליאסטר בעלי עמידות רגילה, צבעי פוליקריסטל בעלי עמידות משופרת וצבעי אקזו נובל, בעלי עמידות אולטרה-משופרת, המתאימים בעיקר למבנים ציבוריים בסדר גודל גדול. הצבעים ידידותיים לסביבה, בעלי תו ירוק לאבקות של מכון התקנים וכושר עמידות גבוה בפני קרני UV. רגע לפני שאתם ניגשים למלאכת בחירת הצבע, ריכזנו עבורכם תשובות לשאלות נפוצות:

 

האם אפשר להשיג כל הגוונים אצל ספקי האלומיניום? כן, כמובן, המניפה תחולק לכל יצרני האלומיניום.

 

האם כל הגוונים במלאי? 80% מגוני המניפה קיימים במלאי, את היתר אפשר להזמין בזמן אספקה של שלושה שבועות.

 

האם מחיר המניפה גבוה משאר צבעי נירלט? המניפה מורכבת משלוש סדרות של צבעים. לכל קבוצה רמת מחיר שונה, אך ההבדלים זניחים ביחס למחיר עלות האלומיניום.

 

אילו מרקמים מופיעים במניפה? ישנם ארבעה מרקמים: חלק, מגורען, מתכתי, מט ומשי. סוג המרקם מצוין בגב הדוגמה, ליד מספר הגוון.

 

האם אפשר להזמין גוונים נוספים ממניפת ה-RAL? רוב הגוונים ממניפת ה-RAL קיימים במלאי, תמיד אפשר לבדוק מלאים באתר אוניברקול.

 

האם אפשר להזמין גוון מסוים במרקם נוסף/אחר? כן, בהזמנה מיוחדת, בכמות מינימלית של 150 ק"ג.

 

היכן ניתן לראות את המניפה? אצל כל יצרני האלומיניום וכן במרכז נירלט בדיזיין סנטר, רח' הלח"י 2, בני ברק, בקומת הקרקע.

 

לצבעי אבקות בקטלוג המוצרים שלנו

שליחה
הדפסה
pin it