מיזמי עיצוב מרתקים ממלאים את קהל המעצבים ושוחרי העיצוב בהשראה, בטעם טוב ובחשק ליצור ולחדש

1

מיזם עיצוב חדש המורכב מגלריה, מבית מלאכה, מגינה אורבאנית ומסדנאת עבודה. ניתן בהחלט לומר כי מטרת העל של המקום הקסום הזה היא לספק את המקורות, את ההנחיה והסביבה הפיזית למוחות יוצרים.

במסגרת סדנאות ה-DIY מספקים בקראפט אנד בלום חוויות מיוחדות ואולי אף שונות מן המוכר. סדנאת גופי תאורה גאומטריים עשויים נייר, סדנאת שיבורי שהיא טכניקה יפנית עתיקה לצביעת בדים, סדנאת למידה אודות יסודות הנגרות ועוד סדנאות רבות. ישנו משהו מאוד נכון ואמיתי נטול גחמות עיצוביות בסדנא של המיזם, ההנחייה היא בגובה העיניים והמנחים הינם אומנים ומעצבים מכף רגל ועד ראש.

תמונה-1

IS 0241

Prince Paris

IS 0611

Bashful Blue

IS 0732

Tingle
שמור גוונים למחשב
שמור גוונים למחשב
Photoshop
AutoCAD
SketchUp
Jpeg

לצד הסדנא, נמצאת גלריה מקסימה בה מוצגת קולקציית רהיטים המעוצבת בקראפט אנד בלום על ידי מעצבי ה-In House שלה ובשיתוף עם מעצבים ויוצרים חיצוניים. הריהוט עדכני ורלוונטי, ומתמקד בפונקציונליות, מינימליזם ואלגנטיות. יש בו קו נקי לצד מימד טבעי ובשילוב גוונים טבעיים וקלאסיים.

תמונה-2

בקראפט אנד בלום נמצא בית מלאכה קהילתי בו ניתן להצטרף לקהילת היוצרים של קראפט אנד בלום, לעבוד ליצור ולהשתמש בכל מערך כלי העבודה הקיים בפינות עבודה אישיות. בין אם אתם יוצרים במשרה מלאה ובין אם כמה שעות של עבודה אמיתית בחומר ממלאת את נפשכם באנרגיה טובה זו פלטפורמה מצויינת לעבוד ולהתנסות.

תמונה-3

ולבסוף, מחוץ לחלל העבודה ישנה גינה או חממה אורבאנית, בה שלל קקטוסים וסוקולנטים יפהיפים המוסיפים גוונים של ירוק לאוירה הקריאטיבית בתוך המטרופולין הסואן.

תמונה-4

ללא ספק המגמה בעולם מצביעה על הצורך ב"עשה זאת בעצמך", בלמידת דברים חדשים ובסיפוק הנפש בחשיבה יצירתית. שילוב של עץ,עיצוב והרבה טעם משובח מאפשרים למיזם להיות נירוואנה אורבאנית של עשייה ופריחה.

פייסבוק : https://www.facebook.com/CRAFTandBLOOM

אתר: http://www.craftandbloom.com/

מיזם עיצוב נוסף נפלא וחדש הוא

7

אספנות מודרנית

הרעיון העומד מאחורי המיזם הוא לאפשר לצרוך אומנות גבוהה במהדורה מוגבלת ובמחיר נגיש. קולקציות של אומנות קיר כגון צילום, אילוסטרציה, עיצוב גראפי ואף מהדורת וינטאג' מקורית שנאספה מרחבי הגלובוס.

תמונה-5

היצירות נמכרות כיצירה בודדת או כמקבץ יצירות העובדות זו עם זו באופן מושלם ומעורר השראה. בעולם רווי בתוכן ויזואלי, מורכבת המשימה למצוא ולהביא אמירה חדשה ונגישה בתחום הדקורציה המשלימה לחלל. אך כאן ישנו מימד מקורי עשיר בטעם טוב ועדכני, המקשה על המתבונן לעמוד בפיתוי.

תמונה-6

ב 1of135 ישנם סטנדרטים גבוהים מאוד באשר לשביעות רצון הלקוח, מסגור התמונות ,ייעוץ מקצועי ושילוח הפריטים. שוב, גם בפרטים הקטנים מצליחים היוזמים לשמר רף בינלאומי גבוה ומכובד.

בצבעוניות מונוכרומטית המשולבת לא פעם עם נגיעות צבע בוהקות, ניתן להעצים כל חלל. לא פעם כמעצבים אנו נדרשים לעצב את הקיר עצמו. החידוש כאן הוא למעשה הקומבינציה: בשילוב עם גוון רקע מדוייק על גבי הקיר, ניתן לקבץ מספר יצירות בגדלים שונים שכבר מראש נבחנו בקפידה כיצד יעבדו זו עם זו בצורה האופטימאלית ביותר על מנת לקבל תוצאה עיצובית יוצאת דופן.  תוכלו לבחור בין השילובים שסטודיו 1of135 בוחר כקומבינציות מובילות או לייצר קומבינציות משלכם לפי תכנון אישי וטעם הלקוח.

תמונה-7

מכל יצירה מופקים 135 יחידות ועל כן שם המיזם. לאחר מכן היצירה נגנזת אך כמובן ההתחדשות בלתי פוסקת. אחת לתקופה ישנה קולקציית קפסולה מיוחדת ובמהדורה מוגבלת ממנה ניתן להשיג יצירה מקורית אחת בלבד, כמו קולקציית הוינטג' המוצגת כרגע למכירה.

תמונה-8

מאחורי המיזם עומדת מעצבת אירית חיון בעלת משרד מיתוג מהמובילים בארץ. אירית זיהתה את הצורך בהנגשת אומנות מקורית וייחודית בעולם העיצוב והאדריכלות במחיר הוגן.

1of135 מבטאים מגמות והלך רוח בצורה מדויקת ומעוררת השראה. ההדפסים היפהיפיים יבואו לידי ביטוי בכל חלל עם הבנה כה טובה באשר לעיצוב ולקומפוזיציה.

פייסבוק:  https://www.facebook.com/1OF135/timeline

אתר: http://www.1of135.com/

 

 

 

 

פורסם בתאריך: ראשון 12.7.2015
שליחה
הדפסה
pin it