חזית ירוקה

הכנס הבינלאומי ה-4 לבנייה ירוקה יוצא לדרך. גם אנחנו נהיה שם

 

header

IS 0357

Moss Island

IS 0739

Jungle Adventure

IS 0773

Glass Bottle
שמור גוונים למחשב
שמור גוונים למחשב
Photoshop
AutoCAD
SketchUp
Jpeg

 

בעולם של מודעות הולכת וגוברת לחשיבות נושא איכות הסביבה על היבטיו השונים, משינויי אקלים, דרך תכנון תחבורה ועד להרגלי אכילה, לא פלא שנושא הבנייה הירוקה גם הוא בצמיחה מתמדת, כגישה השואפת ליצור סביבת מגורים בריאה ונוחה תוך הימנעות, ככל האפשר, מפגיעה במשאבי טבע ובסביבה.

 

גם בישראל הנושא נמצא בהתפתחות מתמדת, והחודש יתקיים בארץ הכנס הבינלאומי ה-4 לבנייה ירוקה ותכנון בר-קיימא. בכנס יתקיים יום עיון במגוון נושאים בתחום עם מרצים מהארץ ומחו"ל, יוצגו הפרויקטים הזוכים בתחרות בנייה ירוקה, ותתקיים תערוכה מקיפה, שבה תציג גם נירלט את השקפת העולם שלה ואת חידושיה בתחום.

 

כחברה מייסדת במועצה הישראלית לבנייה ירוקה וכמובילה בשוק הצבע הישראלי, נירלט עוסקת בקידום אידיאולוגיה ירוקה בכל הרבדים, ופועלת רבות לפיתוח תחום הבנייה הירוקה ולשמירה על הסביבה. מגוון רחב ממוצריה מסומנים בתו הירוק, לאחר שעברו בדיקות מחמירות של מכון התקנים ונמצאו ידידותיים למשתמש ולסביבה ומתאימים לשימוש בבנייה ירוקה. בינואר השנה אף הפכה למפעל הצבע הירוק הראשון והיחידי בישראל, כשקיבלה ממכון התקנים תו ISO 14001 לניהול מערכת איכות הסביבה. גם כל אבקות הצבע של חברת אוניברקול מקבוצת נירלט נושאות תו ירוק, עומדות בדרישות המחמירות של המשרד להגנת הסביבה, ומאפשרות צביעה ללא זיהום סביבתי וללא פליטת VOC.

 

כנס בנייה ירוקה יתקיים ב-25.11.13 ב"אבניו", קריית שדה התעופה. להרשמה ולכרטיסים לחצו כאן 

פורסם בתאריך: רביעי 20.11.2013
שליחה
הדפסה
pin it