המחשבון שיחסוך צבע ללקוחות שלכם

שירות נוסף של נירלט לאדריכלים ומעצבים ישנה את הדרך שבה תגשו לפרויקט

calculator

 

כל איש מקצוע בתחום הבנייה והשיפוץ יודע כי אימת הלקוח היא "חריגה בתקציב", מה שמעכיר את יחסי העבודה והמורל ועלול אף לפגוע באיכות העבודה. אחת הבעיות הנפוצות היא היערכות שגויה בנושא של כמויות הצבע, מה שעלול להכניס אותנו להוצאות נוספות. אדריכלים ומעצבים טובים נמדדים בין השאר ביכולתם לתמרן בתקציב נתון, ולמזער עד כמה שאפשר את הגורמים הבלתי צפויים בתהליך השיפוץ.

 

שירות חדש מנירלט – מחשבון כמויות, מאפשר לכם להיערך לפרויקט ביעילות ולחסוך בעלויות הצבע. בממשק קל ונוח לשימוש, כל שעליכם לעשות הוא להזין הוא כמה נתונים בסיסיים, והמחשבון יעריך עבורכם כמויות חומרים נדרשות, ימליץ על מוצרים משלימים ויכין תכנית צבע מפורטת.

 

איך זה עובד?

* בוחרים אלמנטים לצביעה (קיר, תקרה, דלת, חלון, דק, קיר חיצוני) על פי חלוקה לפנים הבית ולחוץ ולפי חדרים.

* בוחרים מוצר מהרשימה (המחשבון מציג רק את המוצרים הרלוונטיים לצביעת האלמנט).

* בוחרים גוון (המחשבון מציג את כל המניפות והגוונים שרלוונטיים למוצר שנבחר).

* מזינים מידות אורך ורוחב האלמנט לכיסוי (מ"ר).

 

calculator2

 

המחשבון מאפשר להזין כמה אלמנטים שרוצים, להוסיף ולמחוק חדרים, ולקרוא להם בשם על פי החלטת המשתמש. כשמסיימים להזין את כל הנתונים, המחשבון מציג תכנית מפורטת הכוללת את כל המידע הנדרש לקניית צבע לפי הנתונים שהוזנו: החדרים, המוצרים, הגוונים, כמות הצבע הנחוצה לכיסוי השטח הרצוי, והמלצה למוצרים משלימים שכדאי ליישם עם המוצרים שנבחרו.

 

את תכנית הצבע אפשר להדפיס, לשלוח במייל או להוריד כקובץ PDF.

 

המחשבון מצטרף לארגז הכלים המקצועי של נירלט, הכולל גם את מניפת הגוונים ו-I Love Design – אינדקס האדריכלים והמעצבים המקצועי.

 

לחצו למחשבון הכמויות

שליחה
הדפסה
pin it