קולקציית 2018

מההיסטורי דרך המוכר והיציב ועד הביזארי והמרוחק

חברת הצבע נירלט משיקה את קולקציית הצבע לשנת 2018 , חושפת חמש מגמות צבע מובילות בעולם העיצוב. קבוצות הצבעים מגיעות מחמישה ספורים שהתגבשו לטרנדים ויוצרים חמש נקודות למחשבה על העתיד לבוא, על התחושות והסגנון בהם אנו מרגישים הכי בבית. הקולקציה עוסקת במימד התחושתי, מההיסטורי דרך המוכר והיציב ועד הביזארי והמרוחק. אנו ללא ספק חלק מעידן החוצה את קווי הזמן ונוגע, באופן בלתי פוסק, במה שהיה ובמה שיהיה, ומתרגם אותו לכאן ועכשיו.

 

חמשת עולמות התוכן של הקולקציה:

 

MOTHER EARTH/ אמא אדמה

בעולם מודרני, תזזיתי ומתקדם, כולנו כמהים לחזרה לשורשיות ולחיבור רגשי לעולם טבעי ובסיסי יותר. הקדמה הטכנולוגית של המאה ה-21, שהפכה לשגרת היום יום שלנו בצריכה ובתקשורת, הטילה מסך וירטואלי של מציאות קרה ודיגיטלית, שמעוררת בנו רצון עז לחום אנושי ומגע של חומר. עולם גשמי וחף מאלמנטים מיותרים, אמיתי וכנה, המציג גווני אדמה טבעיים וחמים, כהים ובהירים והשתנותם לאורך שעות היום ועונות השנה.

colorstt11

 

FROZEN PASTELS/ פסטל קפוא

בין שקוף לאטום, בין הנסתר לגלוי, בין האישי לחיצוני. פלטת צבעים קרה ,שמציגה גווני פסטל בהירים במיוחד, שנדמה כאילו היטשטשו ונעלמו. גוונים שנדמה כי מעטה ערפל לבן ושמיימי, מסתיר את נוכחות נגיעות הצבע הנעימות והחמות, שדהו ונעלמו בשכבות הזמן. הפלטה הצבעונית שנבחרה נעה במודע בין העכור לצלול ומהדהדת בנו בערגה, מרחבים של זיכרון רחוק, נעים ומרגיע, כזה שנרצה לצרוב על קירות ביתנו.

colors2

 

COLOR PLAY/ משחק בצבע

קולקציה צבעונית ונועזת, שמבוססת על גווני יסוד נקיים ובולטים, בשילוב צבעי משנה משלימים, המאפשרים משחקי קומפוזיציה בעלי תחושה גראפית מובהקת. הרצון המכונן בנו, המבוגרים, מפעם לפעם, לשבור את הגבולות ולחוות התרגשויות ראשוניות של השתטות ומשחק, ממש כמו שהיינו ילדים. רק באופן מודע ובשליטה מלאה. הקולקציה שואבת השראה מסגנון הארט דקו, הפופ ארט ומקבוצת ממפיס האיקונית ומביאה לידי ביטוי פלטת צבעים אנרגטית ואופטימית במיוחד.

colors3

 

GALACTIC/ גלקטי

עולם עתידני ועתיר טכנולוגיות, כזה שמציג חומרים מתקדמים וחדשניים לצד בינה מלאכותית, מתקדמת וממוחשבת. אנחנו במסע מתמיד לחקור ולחשוף עולמות מקבילים וצורות חיים נוספות ולנסות, באומץ ובתעוזה, להגיע למקומות שאיש לא ביקר בהם בעבר. השראה צבעונית מעולם חדש, מסקרן ולא מוכר של גלקסיות רחוקות ומדע בדיוני, מציגה בתחכום רב שילובים עזים ומפתיעים בין גוונים כהים, חלקם שחורים ממש, יחד עם נקודות אור בוהקות וזרחניות.

 

colors4

MAXIMALISM/ מקסימליזם

פלטת הגוונים שנבחרה לעולם הצבע מקסימליזם, נשענת על העומס הדקורטיבי והקישוטי של סגנונות הבארוק והארט נובו. עולם אסתטי ודקדנטי, כזה שיכול להתפרש כסצנה מפנטזיה תיאטרלית בארמון אירופאי של חיי מותרות ראוותניים, מלאי חושניות ותשוקה. הפלטה המתוחכמת והאל זמנית, מציגה גוונים רוויים עשירים ומהודרים, גוונים המשתלבים יחד באופן הרמוני בשכבות של צבע ובעומס ויזואלי מכוון עם נגיעות של זהב מנצנץ.

colors5

תהנו!

פורסם בתאריך: שני 25.12.2017
שליחה
הדפסה
pin it