המדריך האולטימטיבי לשבוע העיצוב במילאנו

שבוע העיצוב במילאנו הוא מאירועי העיצוב החשובים בעולם, שמתקיים מדי שנה בחודש אפריל. אל חגיגת העיצוב הזו נוהרים מאות אדריכלים, מעצבי פנים, יצרנים, קניינים ועיתונאים ישראלים, שאוהבים להתעדכן בטרנדים החדשים, לקבל הצצה למגמות הבולטות בתחום ולספוג את האווירה הייחודית שמשתלטת על העיר.

444

גולת הכותרת של שבוע העיצוב במילאנו היא תערוכת הריהוט היוקרתית Salone Del Mobile, שנערכת בין ה-4 ל-9 באפריל. התערוכה, שנחשבת לחוד החנית של התעשייה ומתפקדת כחלון הראווה של חברות העיצוב והריהוט הבולטות בעולם, מתמקדת בכל שנה בנושא אחר, כשהפוקוס השנה הוא על תאורה ומשרדים.

 

לרגל האירוע, כל העיר עוטה על עצמה כסות עיצובית, שבאה לידי ביטוי בשלל מייצבים ומיצגים המפוזרים ברחבי העיר, לצד אולמות תצוגה וגלריות רבות. קל ללכת לאיבוד בכל העושר העיצובי הזה, ולכן נירלט השיקה ב-2014 מדריך מודפס, תחת השם: The Colors of Milano, שמיועד לכל האדריכלים, המעצבים וחובבי העיצוב שמבקרים בעיר לרגל האירוע.

1111

המהדורה האינטרנטית זמינה לכולם

מדריך "The Colors of Milano" נוצר במטרה לעזור לקהל האדריכלים והמעצבים לקבל השראה בצבע. לשם כך, נירלט חברה לגיל רויטר, יזם עיצוב ומעצב, שיצר את המדריך, אסף את החומרים וכתב אותו. גיל בעל ניסיון עשיר בעבודה מול חברות בינלאומיות בתחום העיצוב, ובעל היכרות מעמיקה עם מילאנו, והוא מציג במדריך את המלצותיו לעיר התוססת והגדושה.

המדריך מותאם לכל אלו שרוצים לחוות את קסמה של העיר מלאת הסטייל והצבע, והוא כולל מידע על כל אותם מקומות מעוררי השראה במילאנו (בתי מלון, מסעדות וגלריות), לצד מידע שימושי על התערוכה עצמה ואזורי התערוכות הנוספות שמתקיימות במסגרת שבוע העיצוב בעיר -Ventura Lambrate  ו-Zona Tortona.

כמו כן, ניתן למצוא במדריך המלצה ל-30 חברות מובילות ומשפיעות בעולם העיצוב, והמלצות של מעצבים ישראלים שחיו במילאנו, בהם האדריכלים נסטור סנדבנק, קרן מיטרני, שרון אקר מיכאל, מעצבת הטקסטיל מיקה בר ועוד.

 

המהדורה המודפסת אזלה עוד באותה שנה, אך לשימושכם מצורף לינק למהדורה האינטרנטית.

222

לכל הנוסעים אנו מאחלים נסיעה מעשירה פורה ומלאת השראה.

פורסם בתאריך: שני 3.4.2017
שליחה
הדפסה
pin it