קולקציית Master Match – אביב הגיע, וזה הזמן לחדש ולהשיק

עם בוא האביב ובסימן ההתחדשות, הטבע נהנה ממשב רוח של פריחה ולבלוב, וכך גם אצלנו. לקראת הפסח, הגיע הזמן לפתוח בשיח רענן וחדש של צבעוניות, שמגיעה אלינו דרך קולקציית ה-Master Match החדשה של נירלט לשנת 2017. הקולקציה פותחת צוהר לעולם צבע רחב ועשיר, והיא מציעה 5 סגנונות עיצוב שונים מחמישה עולמות צבע מובהקים.

הייחודיות של הקולקציה באה לידי ביטוי בחשיפת הטרנדים המובילים ל-2017, המוצגת בצורת מניפה שתחולק מיד לאחר פסח. המניפה עצמה מאורגנת כך שלכל חמשת סגנונות העיצוב שהקולקציה מציעה יש שילובי גוונים, ובכך היא מקלה על בחירת הגוונים ומאפשרת לכוון בצורה מדויקת ומופלאה לסגנון העיצוב שלכם.

כל אחד מעולמות התוכן המוצגים בקולקציה מאופיין בסקאלת צבעים מפתיעה, שיכולה להתאים לחללים השונים במרחב הביתי, הציבורי והמסחרי.

השילובים המוצעים בקולקציה מתייחסים לצבע כאל אלמנט משמעותי ודומיננטי בחלל, ולכן הצבעוניות שנבחרה לכל אחד מעולמות התוכן היא נועזת ובלתי מתחנפת, ומאפשרת שימוש רחב בצבע בכדי לספר את סיפורו של החלל. כל עולם תוכן מתוך הקולקציה מציג 6 שילובי גוונים שונים ומומלצים, שנגזרו מסגנון העיצוב שנבחר.

סגנונות העיצוב בקולקציה:

רפסודה בוהמיינית – מסע סוחף וקסום ברחבי העולם

במהלך החיים אנחנו מלקטים זיכרונות מתוקים וחוויות מרגשות מתרבויות רחוקות ושונות, השזורים זה בזה ומייצרים עבורנו מכלול צבעוני אישי וחדש. בהתאם לכך, הקולקציה הזו היא צבעונית ואישית במיוחד, ומתבססת על מפגש בלתי שגרתי בין עולמות ותרבויות.

הקולקציה מתאפיינת באקלקטיקה צבעונית וחסרת מעצורים, המתגבשת לכדי סגנון פרסונלי מדויק ומרגש. תוכלו למצוא בה דגשים של זהב – גוונים רוויים ועזים, טורקיז רווי, אדומי דובדבן, סגולים עמוקים, כתומים בוהקים, נטולי פחד ולא מאופקים, שילובים מפתיעים של חם וקר, וגוונים בועטים, עשירים וחצופים המייצגים סגנונות שונים.

700x300

 

menifa_06

 

מהפיכה תעשייתית – מכניקה של חומר

בלב הכרך ההומה, ניתן למצוא חללים גדולים ומתועשים לצד לופטים, שחושפים בתעוזה בלתי מתפשרת משטחים מסיביים, תעשייתיים ובלתי מעובדים, בדומה לאותם בתי מלאכה ומפעלים קטנים שעברו הסבה לדירות מגורים.

הקולקציה מבוססת על אלמנטים דומיננטיים של ברזל, פלדה, חלודה, אדמה, והתעשייה הכבדה. קולקציה גברית בהוויה שלה, יציבה ובטוחה, המבטאת את היופי שבחוסר השלמות. החללים משדרים חום, ויש בהם נוכחות טבעית של חומר לא מלוטש, גווני גרפיט, חאקי, חומים, אדמה, גווני אפור חם, מוקה וירוקים מעושנים.

 

700x350_02

menifa_02

מינימליזם אורבני – לגור בלב הכרך המודרני

לשוטט ברחובות העיר ולהעלם בגריד אינסופי של בטון, אספלט וגורדי שחקים עוצמתיים. בתוך כל המונוכרומטיות המובהקת והמוגדרת של העיר, נזהה נקודה אחת של צבע שתעשה את ההבדל.

הקולקציה מאופיינת במראה בטון ובקווים גרפיים ברורים ומודגשים, וכן בגווני שחור, לבן ואפור, וגוונים מונוכרומטיים שלצידם צבע אחד המשמש כדגש צבע במינון מדויק ומצומצם.

קולקציה מאופקת, נטולת אלמנטים ומוגדרת מאוד, המאופיינת בקווים נקיים בתכנון מינימליסטי, שמדגישים את חשיבות האור בחלל ומקנים לו איכויות אסתטיות.

700x350_05

menifa_03

 

הגן הבוטניהצורך בהתחדשות ובאנרגיה טבעית

אנחנו מחפשים לשלב במרחבי החיים השונים שלנו מרבדים אינסופיים של טבע ירוק, המסמלים התחלות מבטיחות וחדשות, איכות חיים והמון אוויר לנשימה.

הקו המנחה לבניית הקולקציה הוא מרחבי הטבע: גינות אורבניות וצמחיה ביתית. הקולקציה עוטפת ורעננה, באה לידי ביטוי בצללים של יער, טבע וגן מתורבת, ומאופיינת בגוונים ירוקים, עמוקים, כהים ומתוחכמים, ירוק עלווה, ושמש מציצה ומגיחה עם נגיעות של צהוב חם. אפילו הטקסטיל מגיע מעולם הצומח. הכנסה של אלמנט חי ונושם לחלל, לצד ירוקים רציניים ועמוקים ובשילוב עץ ואלמנטים קלילים יותר.

700x350_04

 

menifa_04

 

רכות פואטית – השקט שאחרי הסערה

בסיומו של כל יום תזזיתי ומלא עבודה ולחצים, אנחנו רוצים לפרוש לקן הביתי ולהתערסל בתחושה עוטפת, חמה ומגינה, שמטעינה אותנו במצברים ליום הבא.

בקולקציה הזו נמצא את הגוונים העדינים, הפסטלים, מעט מעושנים, נגיעות של ורוד, פודרה ותכלכלים, כלומר קשת גוונים עדינה ורכה המשדרת שלווה, ומהווה מפלט רגוע, לצד רומנטיות חמה ומזמינה.

700x350_03

menifa_05

 

הקולקציה נבנתה בשיתוף גיל רויטר

תמונות הקולקציה צולמו באולם תצוגה של רשת IDdesign  סניף נתניה

צילום: ישראל כהן

פורסם בתאריך: שלישי 28.3.2017
שליחה
הדפסה
pin it