בית המרחץ שלי

המקום הכמעט יחידי שאנחנו מרגישים בנוח להיות בו לבד הוא חדר הרחצה. רק טבעי שהוקדשו מאמצים רבים להביאו לכדי שלמות. על סגנונות עיצוב שונים, ואיך לחפות את החללים הלחים

קווים ישרים ועיצובים גאומטריים שמהדהדים למסורת העיצוב היפנית. Image via Millenion Design

 

IS 0170

Blonde Shell

IS 0195

Mossy Shade

IS 0514

Thunderstorm

IS 0599

Florida Waters
שמור גוונים למחשב
שמור גוונים למחשב
Photoshop
AutoCAD
SketchUp
Jpeg

בשנים האחרונות הפכו חדרי הרחצה למפנקים במיוחד, משולבי טכנולוגיות ומעוצבים לא פחות מחדרי המגורים. מגמות העיצוב בחדרי האמבט קשורות קשר הדוק למגמות עיצוב הפנים, ואין פלא שתורם של חדרי הרחצה הגיע. כדי שתוכלו לעצב את חדר הרחצה המושלם עבורכם, אספנו כמה טרנדים עכשוויים לוהטים במיוחד: תעוזה אלגנטית חדר רחצה בסגנון אלגנטי מסורתי, נאו-קלאסי: נברשת מעל האמבט או במרכז החדר, וילון מבד עבה, קירות צבועים בגוונים דרמטיים כמו חום-שוקולד, פריטי ריהוט ואבזור כמו מראה ממוסגרת ומעוטרת, כיסא, שידה וארונות אמבט בעיצוב רטרו מיושן – כל אלה יעניקו לחדר הרחצה שלכם מראה אלגנטי עם קריצה. פינוק דרמטי חדר רחצה כספא, חמאם או בית מרחץ מסוגנן: אם ברוב חדרי הרחצה רואים בעיקר גוונים טבעיים, לבנים ובהירים, הרי בטרנד בית המרחץ בולט שילוב עדכני מאוד של אדום ושחור, שמקנה מראה ייחודי ודרמטי ומוסיף נופך של רומנטיקה עוטפת. מערכת שמע או הקרנה איכותית יעבירו את זמנכם בנעימים במהלך הרחצה, כששדרוג אמיתי יהיה להכניס פינוקים כמו פירות, משקאות ומתוקים.

 

מינימליזם יפני עיצוב מינימליסטי שמקורו בעיצוב ובסגנון יפניים. קווים ישרים ועיצובים גאומטריים. נוח במיוחד בזכות המודולריות והניקיון העיצובי.

 

קירות מעוצבים לחללים הלחים תחום החיפויים לקירות מתפתח כל הזמן, ומסתמנת מגמה של מעבר מאריחים מהרצפה לתקרה (כהגנה על הקיר מפני רטיבות) לשימוש במינימום אריחים הנדרשים באזורים שנרטבים, תוך השארת שטח קיר לא קטן להוספת טקסטורה ומרקם.

 

טקסטורות מתאימות לעיצוב טרנדי בחדר הרחצה הקירות מווגה, הרצפה מאריחים: חדרי רחצה שצופו בווגה מקבלים ברגע מראה טבעי, אותנטי, ים-תיכוני. הווגה הוא הנפוץ והמומלץ ביותר. ייחודו במראהו ובתכונותיו, שאולי הבולטת בהן היא יכולת הנשימה שלו: הווגה מעביר אדים בצורה נפלאה ועמיד בתנאי לחות. אפשר לקבל טקסטורות שונות: חלק, מהודק, משופשף ואף מראה כורכרי. הווגה מתאים למראה האלגנטי.

דזירה: נסיכת החיפויים: דזירה היא גימור ייחודי שמשווה לקיר מראה מעונן עתיק, המתאים למראה אלגנטי רטרואי.

ניר-ארט: הברק שבאמבט: גלייז פולימרי שקוף על בסיס מים, היוצר מראה זכוכית רב-גוני. הציפוי מיועד ליצירת דקורציה ועיטורים מגוונים על גבי משטחים שונים. ניר-ארט מאפשר לקבל אינסוף עיצובים, גימורים ומראות בהתאם לדרישותיו הייחודיות. לאחר הייבוש מתקבל גימור מבריק בעל עמידות גבוהה לשריטות ולחות. מתאים לשימוש במראה האלגנטי ובמראה הספא.

 

שליחה
הדפסה
pin it