מתחדשים במרכז נירלט

עולם הצבע עשיר, חווייתי ורגשי. עבור המעצב והאדריכל הוא חלק בלתי נפרד מארגז הכלים והעשייה היומיומית. האיזון בין שניהם הוא שעמד בבסיסו של תכנון מרכז נירלט החדש

 

שדרת הבתים. תמהיל מרתק של חומרים, גוונים וסגנונות עיצוב במרכז נירלט המתחדש.

IS 0525

Marseilles

IS 0660

Epimethius

IS 0780

Hyper

IS 0970

Orange you Happy?
שמור גוונים למחשב
שמור גוונים למחשב
Photoshop
AutoCAD
SketchUp
Jpeg

הקונספט שנבחר לעיצוב מרכז נירלט החדש מבקש לתווך בין שני עולמות – המקצועי והאישי, תוך שהוא מדמה סביבת מגורים אקלקטית המורכבת מתמהיל מרתק של חומרים, גוונים וסגנונות עיצוב. האדריכל ירון טל, שתכנן את המרכז, מספר: "הדגש בתכנון הושם בחוויית משתמש, שמובילה את הלקוח בין קטגוריות שונות המייצגות כל אחת פן בעולם הצבע ובמלאכת התכנון. בנוסף לכך, היה לנו חשוב ליצור עבור אנשי המקצוע שמשתמשים במקום סביבת עבודה נוחה ומזמינה".

 

המרכז נחלק לאזורים שמובדלים זה מזה בעיצוב ובחוויה: החלל המרכזי מדמה מרחב עבודה אישי ומרווח, ויש בו שולחנות עץ עמוסי דוגמאות שאפשר לדפדף בהן ולהתרשם ממגוון החומרים. קיר המניפה הענק הנמצא לאורכו מייצר אימפקט ויזואלי מרשים שבצדו פונקציונליות, ומאפשר לשלוף כל גוון מהקיר וליצור במקום את סקאלת הגוונים המתאימה לפרויקט. בשדרת הבתים שהוקמה בפינה אחרת אפשר לשוטט ולהתרשם באופן מוחשי מחזיתות בתים בעלי מגוון רחב של טייחים וציפויים בגימורים שונים ומקירות עם אפקטים דקורטיוויים נלווים. design station מוקדשת למוצרים ייחודיים מעולם ה-DIY, ומעוצבת כחנות קטנה שבנויה כולה מעץ.

 

מחשבה מרובה הושקעה בפרטים הקטנים, ומומלץ לא לפספס את מספרי הגוונים שהוצמדו לכיסאות ולספסלים הצבעוניים ואת קיר התצוגה המתחלף, שמציג את החידושים האחרונים בעולם הצבע. להשלמת ההווי השכונתי הוקם במרכז בית קפה, שמעוצב בצבעים עזים, ובו אפשר לנוח, לערוך פגישות עבודה, לשתות קפה משובח ולקרוא ספרות מקצועית.

 

מרכז נירלט, דיזיין סנטר (מול קניון איילון), קומת קרקע, רחוב הלח"י 2, בני ברק מס' טלפון: 03-6194244

שליחה
הדפסה
pin it